Pagalba Ieškant Finansavimo

Kredito paraiška iš pirmo karto atmetama su aptakiu paaiškinimu – „netiko rizikos departamentui“., – Ar esate susidūrę su tokiu atsakymu?

 

Neretai pradedantis, sparčiai augantis jaunas verslas neturi galimybės greitai pasiskolinti iš banko, ypač griežtėjant bankų reikalavimams. Bankai atmeta apie ~50% prašymų skirti finansavimą ir net nepaaiškina, kodėl. Dažnu atveju galimybė to išvengti, –  įmonės finansinių dokumentų auditas, jų sutvarkymas ir kvalifikuoto atstovo samdymas, kuris gali reprezentuoti jūsų įmonės interesus finansinėje institucijoje.

Ar Jums Pažįstama ši Situacija?

Siekiate pritraukti lėšų verslo plėtrai ir planuojate skolintis iš banko ar kitos kredito įstaigos? Deja, neseniai startavę augantys verslai neretai neturi daug patirties derinant sąlygas su bankais.

Praktika rodo, kad net sėkmingai augančio verslo vadovui kreditavimo paieškos asocijuojasi su papildomais kaštais bei laiko resursais. Prisideda ir papildomas stresas, atsižvelgiant į tai, kad ne visi vadovai turi pakankamai kompetencijų suvokti kokią reikšmę turi jų įmonės finansiniai rodikliai galutiniam banko sprendimui bei kredito sąlygoms.Nenuostabu, kad kreditavimo gavimas yra sudėtingas kelias, o gaunamas rezultatas būna ne tas, kurio buvo tikėtasi.

Kaip tai Veikia?

  • Klientas pateikia užklausą apie savo verslo kreditavimo galimybes
  • Mutato Ekspertai atlieka įmonės finansinių rodiklių auditą
  • Klientui pateikiamas operatyvus atsakymas apie verslo kreditavimo galimybes
  • Pagalba, kliento konsultacija prieš vizitą į kredito įstaigą
  • Jūsų įmonės atstovavimas kredito įstaigoje
  • Kredito gavimas

Privalumai

Su kredito įstaigomis mūsų komanda dirba daugiau nei dešimt metų, todėl turėdami reikiamą patirtį ir kompetencijas, užtikriname norimos apimties kreditą už optimalią kainą rinkoje panaudojant minimalias jūsų laiko sąnaudas.

Mes identifikuosime jūsų galimus esamo plano barjerus, padėsime atlikti „namų darbus“ ir pasiruošti vizitui į kredito įstaigą. Taip pat galime atstovauti jus kredito įstaigose, užtikrinant geriausias galimas kredito sąlygas.

Na ir Pabaigai

Savininkai ar vadovai dažnai mano, jog jei verslas veikia sėkmingai,  tai kredito gavimas yra garantuotas. Skubiai apsilankius pas banko vadybininką ir pateikus esamus finansinius rodiklius dažnai gaunamas greitas atsakymas: „TAIP, bet…“. Žinoma, išgirstama toji „TAIP“ dalis, bet tik pradėjus ruošti paraišką susiduriama su pirmomis resursų ar kompetencijų kliūtimis. Dažniausias įmonių sprendimas, pasitelkti buhalterijos pagalbą, manoma, kad jei buhalteris/-ė moka apskaityti pajamas ir išlaidas, tai susitvarkys ir su kredito gavimu. Tačiau vadovas samdydamas ar pasirinkdamas buhalteriją, jai kelia kiek kitą tikslą – tinkamai vesti apskaitą. Taigi nors buhalterija ir gerai žino skaičius, bet kredito gavimas jai nėra dažnai pasikartojantis įvykis, jame reikia itin aukštos kompetencijos.

Susisiekime