Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonei AEI

Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonei

(Tęstinė projektų atranka)

Priemonės lėšomis yra finansuojamos veiklos, skirtos AEI (saulės,vėjo) panaudojimui juridinių asmenų poreikiams. Jei Jūsų įmonė gamina produktus, prašome kreiptis ir Mutato komanda atsakys į visus Jūsų klausimus, patikrins Jūsų įmonės tinkamumą, surinks reikiamus dokumentus ir pateiks paraišką už Jus.

 

Paraiškų pateikimo terminas: nuo 2021-06-21 8:00 val. iki 2021-12-31 12.00 val. arba kol užteks lėšų.

 

Remiamos veiklos: Atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimas, naujų AEI efektyvesnio panaudojimo technologijų kūrimas ir diegimas pramonės įmonėse, siekiant naudoti energiją pačių įmonių vidiniams poreikiams tenkinti ir esant galimybei perteklinę energiją tiekti kitoms pramonės įmonėms ar perduoti į centralizuotus energetinius tinklus.

 

Tinkamos išlaidos:

 • Nauja, nenaudota įranga (saulės ar vėjo elektrinė)
 • Įsigyta nauja saulės elektrinės dalis iš saulės parko, t. y. pirmą kartą iš saulės elektrinių parko vystytojo įsigyta saulės elektrinių parko dalis nuo kurios eksploatacijos (t. y. nuo leidimo gaminti elektros energiją išdavimo datos) praėję ne daugiau kaip 12 mėnesių
 • Pirkimo ir (arba) importo pridėtinės vertės mokestis, kurio pareiškėjas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus neturi teisės susigrąžinti (atskaityti)

Tinkamos projekto išlaidos gali būti patirtos nuo 2021-04-22.

Galimi pareiškėjai:

Lietuvos Respublikoje veikiantys ir juridinių asmenų registre registruoti juridiniai asmenys.

Finansavimo suma: Fiksuotas įkainis eurais 297,66 Eur/kW su PVM (246 Eur/kW be PVM), skirtas 1 kW įrengtosios galios saulės ar vėjo elektrinei įsigyti ar įrengti.

Kvietimui skirtos lėšos: 9 000 000 Eur

PABENDRAUKIME

  MUTATO STIPRYBĖS

  • 9 metų patirtis finansų ir projektų valdyme;
  • Aistra darbui, racionalumas ir sukaupta patirtis leidžia mums būti efektyviais, todėl taupome klientų laiką ir kuriame aiškią finansinę naudą;
  • 100% patenkintų, sugrįžtančių su naujais iššūkiais, rekomenduojančių mus kitiems, klientų;
  • Paramą administruojančios agentūros mūsų įmonės paruoštus projektus visada vertina kaip labai kokybiškus.